Podczas zakupu od MatroLuxe razem z poduszką ortopedyczną dostaniesz piękny ekologiczny shoper, naprawdę duży i poduszka każdego rozmiaru się w nim zmieści! Dodatkowo dostaniesz drugą poszewkę, abyś miał na co wymienić tę którą rzuciłeś do prania.

No i najciekawsze: dziennik snów i ołówek. Obudzenie się z pięknego snu może być niemal magicznym doświadczeniem. Jesteś nasycony w stanie dobrego samopoczucia, które jest tak żywe, że prawie trudno zrozumieć, że nie jest “prawdziwe”. Jednak z każdą budzącą się sekundą doświadczenie snu zanika. Po kilku minutach trudno jest nawet mgliście przypomnieć sobie, o co chodziło.
Właśnie wtedy przydaje się dziennik snów. Zapisywanie wspomnień ze snu zaraz po przebudzeniu w swoim przytulnym łóżku, nawet w środku nocy, pomaga zachować jego szczegóły i pozwala na rzeczywiste przetworzenie go. O czym tak naprawdę był ten sen? Gdzie miał miejsce? Kto w nim występował? Czy powiedział Ci coś o sobie, czego nie wiedziałeś?
Analizowanie swoich snów to świetny sposób na zdobycie lepszej samowiedzy, ale korzyści z prowadzenia dziennika snów nie kończą się na tym. Oto pięć przekonujących powodów, by zostać nocnym pisarzem.

Dbamy nie tylko o Twój kręgosłup, ale także i stan Twojego umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *