O naszym sklepie

Nasze sklepy starają się stworzyć maksymalny komfort dla naszych klientów. Uwzględniamy wszystkie życzenia i potrzeby naszych klientów, aby MatroLuxe spełniał swoją misję bycia wygodną przestrzenią do wyboru mebli.

Posiadamy szeroki asortyment produktów o różnorodnym wzornictwie, który jest stale uzupełniany o nowe produkty. W końcu dla MatroLuxe ważne jest, aby każdy mógł znaleźć swój wymarzony przedmiot.  Chcemy, aby wnętrze Twojego domu składało się z Twoich ulubionych mebli, które dbają o ergonomię i komfort przestrzeni.

Niezawodność naszych produktów jest jednym z najważniejszych priorytetów podczas produkcji. Wszystkie detale są wielokrotnie sprawdzane i testowane, aby nasi klienci otrzymali meble, które przetrwają wieki. Dbamy o nawet najmniejsze szczegóły, abyś później nie był zdezorientowany i cieszył się z jego użytkowania.

Nasze cele

MatroLuxe to rozwijająca się marka, dlatego stale wyznaczamy sobie cele do osiągnięcia:

  • Przyciągać więcej partnerów. Musimy zwiększyć liczbę partnerów, którzy pomogą w dystrybucji naszych produktów w różnych krajach świata. Już teraz tworzymy komfortowe warunki dla naszych partnerów.
  • Rozwijać wyjątkowość. MatroLuxe często działa jako innowacyjna marka w tworzeniu produktów do spania, ale dążymy do zwiększenia liczby unikalnych opracowań. Tylko w ten sposób MatroLuxe może dokonać rewolucyjnego odkrycia w świecie materacy.
  • Stać się bardziej elastycznymi. Staramy się stale śledzić zmiany i reagować na nie. Jednak w przyszłości MatroLuxe dąży do tego, aby stać się jeszcze bardziej elastycznym i mobilnym do odkryć.

Kim jesteśmy

MatroLuxe to marka, która stale się doskonali i dba o komfort klientów. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w trzech miastach: Kijowie, Dnieprze i Lwowie. Dla MatroLuxe wysoka jakość jest bardzo ważna. Dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy bezpiecznych certyfikowanych materiałów i innowacyjnych urządzeń.

Chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych mebli. Dlatego technolodzy MatroLuxe stale pracują nad poprawą treści i wyglądu. Chcemy, aby nasi klienci byli tak dumni z produktu, że chcą go wynieść z domu i podzielić się nim z całym światem.

Nasza historia

Marka MatroLuxe rozpoczęła swoją historię od małego zakładu produkcyjnego o powierzchni zaledwie 400 m². Siłą napędową naszego rozwoju była chęć zapewnienia ludziom komfortu, na który zasługują. To był kluczowy czynnik sukcesu: mając na uwadze ten cel, firma MatroLuxe zwiększyła liczbę zakładów produkcyjnych i stale poprawia ich możliwości. Wzięła również swój udział w rynku na poziomie ukraińskim i międzynarodowym. W końcu nasi klienci rozumieją i podzielają wartości firmy:

Troska. Dbamy o Ciebie i tworzymy dla Ciebie komfortową przestrzeń do wypoczynku. Wszystkie produkty MatroLuxe mają właściwości ortopedyczne lub anatomiczne, które pozytywnie wpływają na zdrowie.

Zaufanie. Ważne są dla nas relacje oparte na zaufaniu i budowanie specjalnej więzi z naszymi klientami. Produkujemy meble z myślą o naszych klientach i zawsze staramy się spełnić wszystkie ich życzenia.

Doskonałość. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze. Dlatego MatroLuxe bada każdy szczegół przed użyciem, używa wysokiej jakości materiałów i stale angażuje najnowsze technologie.

 

MatroLuxe to multimarkowa firma z:

•    Inwestycjami zagranicznymi
•    Najnowszymi europejskimi technologiami
•    Szeroką gamą produktów

0
Wydajność produkcyjna 4000 jednostek dziennie​
0
Ponad 1000 pracowników​
0
17 lat od powstania firmy​
0
4000 reprezentantów

Pavlo Cherniak

Założyciel firmy MatroLuxe

Khrystyna Kryshchuk

BDM i projektant w MatroLuxe

Dmytro Shamin

Dyrektor firmy

Mykhailo Bakhariev

Kierownik Działu logistycznego

Nasz zespół

Pavlo Cherniak jest założycielem firmy MatroLuxe. Stworzył firmę od podstaw i stale dba o rozwój marki i zdobywanie kolejnych przewag konkurencyjnych. Jego zaangażowanie i realizacja przemyślanych pomysłów biznesowych stały się tajemnicą sukcesu MatroLuxe.

Dmytro Shamin – dyrektor firmy. Jest odpowiedzialny za strategiczne przywództwo i posiada wieloletnie doświadczenie w procesach biznesowych. Celem Dmytra jest stały rozwój firmy i zwiększanie jej udziału w rynku, niezależnie od wszelkich okoliczności. Aby to osiągnąć, stale usprawnia pracę marki i podejmuje przyszłe decyzje dla firmy.

Khrystyna Kryshchuk – BDM i projektant w MatroLuxe. Khristyna łączy swoją wiedzę marketingową z umiejętnościami projektowymi, dzięki czemu poziom zadowolenia klientów tylko rośnie. Dzięki niej produkty MatroLuxe łączą w sobie unikalne wzornictwo, ergonomię i komfort.

Mykhailo Bakhariev – kierownik działu logistycznego. Mykhailo zbudował i koordynuje efektywny system logistyczny dla działalności MatroLuxe. Jego ciężka praca i wieloletnie doświadczenie zaowocowały bezproblemową dostawą i organizacją. Głównym celem Mykhailo jest szybkie dostarczanie towarów przy minimalnych kosztach do niemal każdego zakątka świata.